AKTUALNOŚCI

[Patronaty SMTG] Zaprojektuj Nadruk - Wygraj Rower

2016-10-28

[Patronaty SMTG] Zaprojektuj Nadruk - Wygraj Rower

W imieniu organizatorów

Zapraszamy zdolnych grafików, ilustratorów, studentów, freelancerów do wzięcia udziału w konkursie na motyw graficzny dla marki akcesoriów rowerowych Bike Belle.

Zwycięska grafika zostanie wykorzystana we wspólnym projekcie z marką MEDICINE - everyday therapy, wejdzie też do kolekcji Bike Belle 2017.

 

"Butik rowerowy Bike Belle obchodzi w tym roku piąte urodziny. Powstaliśmy z miłości do rowerów i dobrego wzornictwa. Przez ostatnie pięć lat udało się nam przekonać tysiące osób do sięgnięcia po rower na co dzień, ułatwić i upiększyć rowerowe przejażdżki w Polsce i na świecie. Aby uczcić tę okazję razem z Wami i kontynuować tradycję promocji dobrego, polskiego rowerowego designu, przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs."

 

Projektujesz? Rysujesz? Chcesz zobaczyć swoje projekty na półkach w Warszawie, Londynie i Paryżu? Zaprojektuj nadruk, który wyraża zamiłowanie do jazdy na rowerze i weź udział w konkursie. Zwycięzca dostanie rower i garść innych nagród, a jej/jego projekt będzie włączony do kolekcji 2017 Bike Belle oraz Medicine.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać gotowy projekt nadruku na adres konkurs@bikebelle.pl wraz z odpowiednimi oświadczeniami dostępnymi na stronie (www.bikebelle.pl/content/65-konkurs-na-grafikę ).

Konkurs trwa od 20 października do 20 listopada 2016r. Wyniki ogłosimy 30 listopada br.

 

Sponsorami nagród w konkursie są GIANT (Liv Polska), HILTON Garden Inn Kraków, Samodobro i inni.

Wszyscy nagrodzeni otrzymają też zestawy akcesoriów rowerowych od Bike Belle.

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie, a także portal Kulturatka.pl oraz czasopismo artystyczne Jednorożec.

 

Więcej informacji udziela:

Anna Kasprzak-Rdest

ania@bikebelle.pl   536 850 400

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij