AKTUALNOŚCI

Festiwal Sztuki Grafikalia 2014 w Głownie.

2014-09-18

Festiwal Sztuki Grafikalia 2014 w Głownie.

Od najbliższej soboty, 20 września 2014 r. w budynku dworca PKP przy ul. Kolejowej w Głownie oglądać bedzie można wystawę GRAFIKA ŚWIATA obejmującą prace graficzne ze zbiorów Stowarzyszenia Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie.

 

Otwarcie wystawy połączone z inauguracją I Festiwalu Sztuki GRAFIKALIA 2014 będzie miało miejsce w piątek, 19 września o godz. 13.00. Organizatorem obu wydarzeń jest Miejski Ośrodek Kultury w Głownie. To jednocześnie kolejny pomysł na ciekawe zagospodarowanie przestrzeni dworca PKP w Głownie - tym razem jako Peronu Sztuki.

 

Wystawę GRAFIKA ŚWIATA oglądać będzie można do 25 października, kiedy to zaplanowano podsumowanie projektu GRAFIKALIA 2014.

 

Festiwalowi towarzyszy konkurs graficzny pod hasłem MOJA ODBITKA – MÓJ ŚWIAT. Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Prace wykonane w tradycyjnych technikach graficznych, o maksymalnym formacie 50 × 70 cm należy nadsyłać do dnia 10 października 2014. Pełny regulamin konkursu można pobrać poniżej, lub na stronie MOK Głowno. 
 

Materiały do pobrania: 

Program Festiwalu [jpg, 1444 KB] 

Plakat Festiwalu [jpg, 6311 KB]

- Regulamin konkursu MOJA ODBITKA – MÓJ ŚWIAT
                strona 1 [jpg, 79 KB]

                strona 2 [jpg, 92 KB]
                strona 3 [jpg, 105 KB]

 
 
więcej informacji o Festiwalu na stronach Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie:

http://www.glowno.pl/redir,index?wiecej=1310&wiecej_news=1

Galeria

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij