AKTUALNOŚCI

[Weź udział w] 7. Wystawa Członków SMTG

2018-12-03

[Weź udział w] 7. Wystawa Członków SMTG

Serdecznie zapraszamy Członków i Członkinie Stowarzyszenia Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie do udziału w 7.Wystawie Członków SMTG.

 
Zgodnie z ustanowioną w 2017 roku tradycją Wystawa Członkowska odbędzie się na początku roku. Będzie to doskonała okazja do spotkania, wspólnego świętowania i zapoznania się z planami Stowarzyszenia na rok 2019 oraz wysłuchania propozycji Członków dotyczących możliwych do zrealizowania w roku 2019 wydarzeń związanych z grafiką.

Wernisażowi wystawy towarzyszyć będzie Karnawałowa Impreza Graficzna. 

Lista artystów:

GRZEGORZ  BANASZKIEWICZ

STAN BARAŃSKI

MAŁGORZATA BASIŃSKA

JUDYTA BERNAŚ

MARLENA BICZAK

ŁUKASZ CYWICKI

MARIUSZ A.  DAŃSKI

GRZEGORZ  FRYDRYK

ELŻBIETA GAWLIKOWSKA -ŁABĘDZKA

EWA   GOŁOGÓRSKA-KUCIA

MAGDALENA HLAWACZ

JAN KRZYSZTOF HRYCEK

MARTA IPCZYŃSKA

JOANNA JANOWSKA-AUGUSTYN

TOMASZ JĘDRZEJKO

JACEK JOOSTBERENS

MARIA KALETA

ANNA  KOCUR

LIDIA  KOCUR

WLADEMAR  KOZUB

MICHAŁ KRAWIEC

AGNIESZKA  KUCIA

KRZYSZTOF  KULA

ANNA LEJBA

PATRYK LUTOMSKI

JADWIGA MITKO- RUDŹ

TADEUSZ MOSKAŁA

ALEKSANDER JÓZEF OLSZEWSKI

KRZYSZTOF OLSZEWSKI

MATEUSZ  OTRĘBA

MONIKA  PAŁKA

JAN KRZYSZTOF PAMUŁA

MAGDALENA PASTUSZAK

MAREK SAJDUK

ALICJA SNOCH-PAWŁOWSKA

MAŁGORZATA  STACHURSKA

MARCIN SURZYCKI

KATARZYNA WINCZEK

PIOTR ŻACZEK


 

Mając na uwadze olbrzymie zainteresowanie, jakim cieszyło się uczestnictwo w poprzednich edycjach  Wystawy Członkowskiej, a także fakt, że w roku 2019 nastąpi przekształcenie Galerii Eksperyment w nową przestrzeń o charakterze ekspozycyjno-warsztatowym (na Wystawę Członkowską  przeznaczona będzie wyłącznie Galeria Centrum) postanowiliśmy organizując 7. Wystawę Członkowską wprowadzić następujące zasady jej organizacji i uczestnictwa w niej:

1. Wzorem ubiegłych lat, do udziału w Wystawie zaproszeni są wszyscy Członkowie Stowarzyszenia, którzy do dn. 7 grudnia 2018 roku uiszczą składkę członkowską za mijający rok i którzy prześlą swoje zgłoszenie mailowo na adres Stowarzyszenia do dnia 14 grudnia 2018.

2. Decyduje kolejność zgłoszeń, co oznacza, że Organizator ma prawo nie przyjąć zgłoszenia, jeśli przekroczony zostanie limit dostępnej przestrzeni wystawienniczej.

3. Ponadto, dbając o różnorodność propozycji wystawienniczej, Organizator informuje, że w pierwszej kolejności pod uwagę zostaną wzięte zgłoszenia tych spośród Członków, którzy dotychczas nie prezentowali swoich prac na wystawie Członkowskiej.

4. Na Wystawę każdy Członek ma prawo zgłosić jedną pracę.

5. Ze względu na warunki przestrzenne, preferowany byłby format max. 100x70 cm, zdając sobie jednak sprawę z różnorodności Państwa poszukiwań twórczych dopuszczamy także prace o formacie większym (po uprzedniej weryfikacji możliwości wystawienniczych), a także działania o charakterze multimedialnym (pod warunkiem zapewnienia przez artystę odpowiedniego do ich prezentacji sprzętu i pomocy w ich uruchomieniu), oraz instalacje (pod warunkiem, że ich wymiar nie przekroczy Naszych możliwości przestrzennych, a także pod warunkiem udziału artysty w ich montażu).

6. Po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji zgłoszenia mailowego prosimy o przesyłanie pracy oraz oryginału wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres Biura SMTG w Krakowie, Rynek Główny 29, 1 p. 31-010 Kraków, bądź osobiste dostarczenie pracy i dokumentów (godziny pracy Biura: pn. – pt. w godz. 9.00 – 16.00) w nieprzekraczalnym terminie od 3 do 11 stycznia 2019 roku.  

7. Po zakończeniu Wystawy prace zostaną odesłane na koszt uczestnika (po wcześniejszym przelaniu kwoty niezbędnej do odsyłki na konto SMTG w Krakowie, wpłaty należy dokonać do dn. 20.02.2019).

8. Prace po zakończeniu Wystawy można także odebrać osobiście w Biurze SMTG w Krakowie – w tym przypadku prace należy odebrać do dn. 28.02.2019.

9. Prace, które nie zostaną odebrane w wyżej wymienionym terminie, oraz te, za które nie zostanie uiszczona opłata z tytułu ich odsyłki w wyżej wskazanym terminie, w dniu 1 marca 2019 roku przechodzą na własność SMTG w Krakowie.

10. Informujemy, że przesłanie podpisanej karty zgłoszeniowej jest równoznaczne z akceptacją powyższych zasad uczestnictwa w 7. Wystawie Członkowskiej organizowanej przez SMTG w Krakowie.

   

18 stycznia 2019

Wernisaż Wystawy Członkowskiej – start godz. 18:00.

Spotkanie Członków i Przyjaciół SMTG w Krakowie – start godz. 19:00

Karnawałowa Impreza Graficzna – start godz. 20:00

 

Wystawa Członkowska będzie trwała do 15.02.2019 roku.

Ta strona wykorzystuje pliki typu "cookies". Identyfikują one Twoją przeglądarkę i usprawniają działanie strony. W ustawieniach przeglądarki można wybrać opcję odrzucania plików "cookies". Odrzucenie może spowodować, że nie wszystkie treści będą prawidłowo wyświetlane. Zamknij